Jobs

PAINT SPRAYER

Reference:
LAKIERNIK/0716/BR
Location:
Perth, United Kingdom
Job Category:
Automotive
Employment Type:
permament
Salary:
11.00 GBP/h + bonus

Agencja Brasco poszukuje dla swojego klienta majacego siedzibę w Szkocji, kandydatów na stanowisko:

Lakiernik samochodowy (Paint Sprayer) - bez znajomości języka angielskiego

Miejsce pracy: okolice Perth, Szkocja
Nr referencyjny: LAKIERNIK/0716/BR

Obowiązki:

  • przygotowanie do procesu lakierowania: szpachlowanie, nakładanie podkładów, korekta nierówności, szlifowanie,  wykonaniem podkładu  oraz  inne niezbędne prace przygotowawcze;
  • dobieranie materiałów i technik lakierowania dostosowanych do wymaganego standardu wykończenia oraz wymagań klientów;
  • przeprowadzenie procesu lakierniczego;
  • malowanie / lakierowanie pojazdów;
  • obsługa specjalistycznych urządzeń: maszyn do obróbki wstępnej i wykończającej, pistoletów, kabiny lakierniczej;

Oferujemy:

  • wynagrodzenie brutto: 11.00 GBP/h + premia za wypracowane roboczogodziny;
  • nadgodziny: dostepne;
  • zakwaterowanie dostarczone przez pracodawcę, płatne przez pracownika;

Wymagania:

  • kilkuletnie doświadczenie na wyżej wymienionym stanowisku;
  • podstawowa znajomość języka angielskiego.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie szczegółowego CV na adres: kjastrzebska@brascorecruitment.pl. W tytule maila prosimy wpisać nr referencyjny: LAKIERNIK/0716/BR

Brasco S.C.
ul. Okólna 10, 42-400 Zawiercie
Tel: 32 6700280
Email: kjastrzebska@brascorecruitment.pl
www.brascorecruitment.pl
Nr certyfikatu: 6577